سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - 
1 2 3 4 5
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > معرفی گروه 
 
 

گروه پوست دارای دو بخش بستری در بیمارستان های شهدای تجریش با 17 تخت و لقمان حکیم با 12 تخت میباشد، درمانگاه پوست بیمارستان شهدای تجریش دارای امکانات جراحی های کوچک ،دستگاه های فتو تراپی ،فتو دینامیک تراپی و اخیرا کلینیک لیزر و واحد درماتوپاتولوژی و مرکز تحقیقات پوست میباشد. درمانگاه پوست بیمارستان لقمان حکیم نیز دارای امکانات لیزر،جراحی های سرپائی کوچک،فتوتراپی میباشد. اعضای هیت علمی گروه مشتهل بر 13 نفر و دو نفر درماتوپاتولوژیست میباشند که به آموزش دانشجویان ،رزیدنت های پوست و فلوی درماتوپاتولوژی اشتغال دارند .

گروه پوست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی به منظور تربیت پزشک و نیروهای تخصصی، تولید علم و ارتقای سطح سلامت مردم در محدوده تحت پوشش دانشگاه، کشور و منطقه تشکیل شده است. بهینه‌سازی فرآیندهای جاری برنامه‌های مرتبط با خدمات آموزشی به به دانشجویان، انترن‌ها، رزیدنت‌ها و فلوها و ارتقاء سطح اطلاعات علمی مردمی در زمینه پوست از طریق رسانه‌ها از جمله فعالیت‌های گروه به حساب می‌آید. در این راستا ارتقای مستمر دانش و مهارت‌های علمی اعضای گروه از طریق روزآمد کردن و آشنا نمودن آنها به دانش و فناوری‌های روز، ارتقاء کیفی سطح علمی دانشجویان پزشکی، انترن‌ها و دستیاران پوست، دستیابی به نتایج تحقیقات جدید برای درمان بیماران، تولید علم از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی، ارتقاء علمی و تجهیزاتی برای تشخیص درمان بیماران بعنوان اهداف گروه به حساب می‌آید. ما برآنیم تا با تسهیل فرایند جذب فراگیر از کشورهای منطقه با نگاه ویژه به کشورهای اسلامی و فارس‌ زبان اقدام نماییم.

اعضای گروه برای انجام وظایف خود به تکریم حقوق بیماران و پزشکان و ایجاد زمینه‌های پایدار مبتنی بر قانون برای حمایت از خدمات علمی، فرهنگی و توسعه‌ای، برخوردار از سرمایه انسانی متعهد، دلسوز و مسئولیت‌پذیر و اهتمام به رعایت مالکیت معنوی و فکری، صداقت، پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری و حفظ کیفیت خدمات، رازداری، رفتار و اخلاق مناسب با بیماران پایبند هستند.

گروه همکاری با سایر گروه‌های آموزشی دانشگاه، مسئولین دانشگاه و وزارت بهداشت و همچنین همکاری با مراجع قضایی در زمینه تخلفات در رشته پوست را مهم تلقی نموده و پایش مستمر نتایج فعالیت‌های گروه و در صورت لزوم بازبینی منظم برنامه‌های اجرایی خود را به طور سیستماتیک انجام می‌دهد در راستای این مأموریت توجه به مسایل صنفی اعضاء گروه به عنوان کانون توجه به حساب می‌آید.

بدیهی است دستیابی به اهداف و ارزش‌های یادشده با عزم و اهتمام همه جانبه آحاد گروه امکان‌پذیر می‌باشد 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.